top of page

Ağır Vasıta Çekici Hizmeti

Ağır Vasıta Çekici Hizmeti

İstanbul Avrupa Yakasında oto çekici, oto kurtarıcı, yol yardım gibi konularda 7 gün 24 saat çalışan kadromuzla hizmet vermekteyiz. Gps ile takip edilen araçlarımız sayesinde yolda kaldığınız durumlarda acil ihtiyaçlarınıza cevap vermek için kurulmuş bir şirketiz. Bizi aradığınızda size yakındaki çekiciyi yönlendirerek zaman kaybınızı minimuma indiriyoruz ağır vasıta kurtarıcılarımız da kamyon, tır, yolcu otobüsleri gibi ağır ticari kurtarma kamyon çekicisi, tonajlı araba çekme ve kurtarma hizmeti vermektedir.

İstanbul ve çevresinde nerede olursanız olun tek bir numaradan yakındaki çekiciye ulaşabilirsiniz. Araç kurtarma, araç çekici, acil yol yardımı, oto kurtarma araçlarımız tüm koşulları göz önünde bulundurarak gerekli donanımlara sahip olarak çalışmaktadır. Bu işte profesyonelleşmiş tecrübeli şoförler ile 7/24 hizmet veriyoruz. Kazalı ya da arızalı durumlarda ihtiyaca göre optimize edilmiş araçlarımızla sorunsuz işlemler yerine getiriyoruz.

Oto Çekici, Yol Yardım, Oto Kurtarıcı, Oto Kurtarma, Araç Çekici, Araç Kurtarma, Ahtopot Çekici, Vinç Kiralama, Çekici, Araba Çekici, Araba Çekici, Çekici Numarası, Çekici Numarası, Motosiklet Yol Yardım, Çekici Kurtarıcı kamyon kurtarıcısı, kamyon çekicisi, otobüs kurtarıcısı, otobüs çekicisi, ağır vasıta oto kurtarıcı 

WhatsApp-Image-2017-01-03-at-10.47.47-30
bottom of page